0
Estonian - etLatvianLithuanian

Jūsų krepšelis yra tuščias

Džonatanas

Vieneto kaina (vnt.): 4,40 €
Aprašymas

Džonatanas - žavingas, iškalbingas, mielas 21-erių metų vaikinas. Jis paprastas mirtingasis, kuris kaip niekas kitas lengvai pritapo prie tikrų monstrų. Ypatinga savybė - įsimylėjęs grafo Drakulo dukrą Mevis. Kiek dar pažįstate gyvųjų susisaisčiusių santuokos saitais su monstre?!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Su figūrėlėmis vaikai žaidžia vaizduotės žaidimus (kitaip vadinamus – vaidmeninius, draminius, teminius, siužetinius, fantazijos, simbolinius). Tokie žaidimai prasideda nuo antrųjų vaiko gyvenimo metų ir tęsiasi skirtingomis formomis iki pilnametystės. Vaizduotės žaidime vaikai kuria žodinius ir protinius veikimo planus, prisiima vaidmenis, pertvarko objektus ir veiksmus taip, kad jais galėtų išreikšti savo jausmus ir mintis. Šie žaidimai gerina vaiko atmintį, turtina kalbą, plečia žodyną, stiprina vaiko gebėjimą samprotauti, net susidūrus su prieštaraujančiais faktais, skatina lankstų ir išradingą mąstymą.

Figūrėlės aukštis -  8.5 cm.

Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams.

Pagaminta Ispanijoje.


Atitinka ES sveikatos ir saugumo reikalavimus.

Atitinka visus žaislų kokybės standartus: EN 71.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Džonatanas
4,40 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau