0
Estonian - etLatvianLithuanianEnglish

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PLUS PLUS konstruktoriai

Paprasta forma! Unikali medžiaga! Neribotos galimybės!


Plus Plus gaminami Danijoje. Jų gamybai 100 proc. naudojama elektra gaunama iš vėjo jėgainių. Plus Plus konstruktoriai pagaminti iš medžiagos, kuri gali turėti sąlyti su maistu. Sudėtyje nėra ftalatų ir polivinichloridų. Atitinka visus Europos Sąjungos keliamus saugumo, sveikatos ir aplinkos apsaugos standarto reikalavimus. Pats Plus Plus konstruktorius ir jų pakuotės yra 100 proc. perdirbami.


Plus Plus gali būti dviejų dydžių. Didelės detalės – 5x3 cm, kurios neturi amžiaus apribojimo ir mažosios – 2x1.2 cm, rekomenduojamos vaikams nuo 3-4 metų ir vyresniems.


DIDELĖS detalės skirtos mažiausiems statytojams. Dėka DIDELIO dydžio jas gali lengvai suimti mažos rankytės. Žaidžiant su DIDELĖMIS detalėmis kartu yra ir mokomasi. Drauge tai tobulas edukacinis žaislas, kurio dėka lavinama smulkioji motorika, kūrybiškumas, dėmesio koncentravimas ir kantrybė.


Plus Plus mažosios detalės skatina vaikų kūrybiškumą, dėmesio sutelkimą ir kantrybę. Plus Plus mėgsta ir suaugę, todėl su Plus Plus gali žaisti visa šeima. Su šiuo konstruktoriumi galima žaisti be instrukcijų, kurti savo darbelius, dėlioti pagal skaičius, bet galima dėlioti ir pagal instrukcijas. Nepaisant visų galimybių, Plus Plus skatina kurti savarankiškai, nenaudoti instrukcijų, taip lavinti savo kūrybiškumą.


Plus Plus yra STEAM (vert. iš angl. k. mokslas, technologijos, inžinerija, menas, matematika). Žaislas skatina smulkiosios motorikos vystymąsi, loginį mąstymą, lavina kūrybiškumą ir vaizduotę ir tai vyksta nenaudojant elektroninių prietaisų. Šiek tiek Mokslo, šiek tiek Technologijų, šiek tiek Inžinerijos ir šiek tiek Matematikos bei daugybė gerų emocijų!


Plus-Plus galima skalbti. Reikia tik sudėti į skalbinių maišą ir skalbti skalbimo mašinoje arba indaplovėje iki 90 C°.


Plus Plus yra tobulas keliaujant. Galima pasiimti drauge keliaujant mašina, lėktuvu, einant į restoraną, į svečius pas draugus ar  žaisti namuose. Tai išskirtinai įtraukiantis ir atpalaiduojantis žaislas!


MOKOMĖS IR ŽAIDŽIAME

Galima skalbti skalbimo mašinoje ar indaplovėje iki 90 laipsnių temp.


Dėliojame pagal skaičius

Dėliojame pagal skaičius
Dėliojame pagal skaičius

DIDELĖS detalės 1-6 metų vaikams

Galima žaisti kaip su domino