Bendrosios nuostatos

ZUJA internetinės parduotuvės (toliau Parduotuvė) taisyklės (toliau Taisyklės) taikomos Pirkėjui teikiančiam užsakymą įsigyti prekių ZUJA parduotuvėje internete adresu www.zuja.lt. UAB „ZUJA įmonės kodas 303020107, adresas Partizanų 29i-52 (įmonės registracijos adresas), Kaunas, tel. nr.: +370 678 16142, e-adresas: parduotuve@zuja.lt. Parduotuvės adresas: Technikos g. 7, Kaunas.

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, pataisyti ar papildyti Taisykles. Apie bet kokius pakeitimus, pataisymus ar papildymus prisiregistravę Pirkėjai bus informuojami prisijungimo zuja.lt puslapyje metu.

Užsakant prekes, Pirkėjas turi nurodyti prekių pristatymui reikalingus asmeninius duomenis: vardą, pavardę, adresą (kur turėtų būti pristatytos prekės), telefono numerį ir kitus pristatymui reikalingus duomenis. ZUJA patvirtina, kad privatūs asmens duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. Pirkėjų asmeniniai duomenys nebus atskleisti tretiesiems asmenims, nebent iš anksto suderinus su Pirkėju. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Pirkėjo asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytais atvejais.

Pardavėjas neatsako už tai, kad Parduotuvėje prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Prekes elektroninėje parduotuvėje gali pirkti tik asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų.

Kainos ZUJA e-parduotuvėje yra nurodomos eurais (Eur) su mokesčiais (įskaičiuotas PVM). Taikomas papildomas mokestis už pristatymą (žr. žemiau).

Prekių pirkimas/užsakymas

Prekių pirkimas e-parduotuvėje:

  • Išsirinkite Jums patinkančią prekę(-es) ir įsidėkite į krepšelį;
  • Nurodykite prekių pristatymui reikalingus asmeninius duomenis: vardą, pavardę, adresą (kur turėtų būti pristatytos prekės), telefono numeris;
  • Pasirinkite prekių pristatymo būdą;
  • Pasirinkite prekių apmokėjimo metodą: per elektroninę bankininkystę, apmokėjimas grynaisiais kurjeriui pristačius prekes arba atsiimant paštomate, apmokėti atsiimant prekes parduotuvėje);
  • Patvirtinkite pateiktą informaciją ir laukite žinutės, kad Jūsų užsakymas gautas ir pradėtas vykdyti. Patvirtinimas turi ateiti iškart, tik pateikus užsakymą. Negavus patvirtinimo, patikrinkite savo šiukšliadėžę (spam) arba susisiekite su mumis.

Prekes galite užsakyti taip pat telefonu: +370 678 16142, +370 600 43081 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Prekių pristatymas

Prekės gali būti pristatomos Jūsų pasirinktu būdu (sprendimą nurodysite darydami užsakymą):

  • per LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus pristatoma per 1-2 d. Kaina 1.99 Eur;
  • per VENIPAK kurjerį pristatoma per 1-2 d.  Kaina 3.99 Eur;
  • per OMNIVA Post 24 paštomatus per 1-2 d. Kaina 3.49 Eur;
  • jei užsakymo vertė didesnė nei 40.00 Eur, pristatymas į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus NEMOKAMAS.

Jeigu perkate prekių mažiau nei už 40 Eur ir pasirenkate atsiskaitymo būdą sumokant už prekes grynaisiais kurjeriui, atsiskaitymo grynaisiais paslaugą kurjeriai apmokestina papildomai 1.50  Eur, t.y. su pristatymo mokesčiu (3,99 Eur) iš viso 5,49 Eur.

Jeigu Jūsų užsakomų prekių suma yra 40 Eur ir daugiau, ir pasirenkate atsiskaitymo būdą sumokant už prekes grynaisiais kurjeriui, atsiskaitymo grynaisiais paslaugą kurjeriai apmokestina papildomai 1,50 Eur. Pageidaujama turėti užsakyme nurodytą sumą be grąžos.

Pristatymas Lietuvoje į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus - 1.99 Eur.

Pristatymas Lietuvoje per OMNIVA paštomatą - 3.49 Eur.

Pristatymas Lietuvoje su kurjeriu – 3.99 Eur.

Perkant prekių už 40 Eur ir daugiau – pristatymas į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus NEMOKAMAS.

Prekių grąžinimas

Prekes, kurių kokybe Pirkėjas nėra patenkintas gali pakeisti arba grąžinti (su originalia pakuote) per 14 dienų.

Kokybiškų prekių gražinimo kaštus padengia Pirkėjas.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.