0
Estonian - etLatvianLithuanian

Jūsų krepšelis yra tuščias

Snails rinkinys MAMYTEI IR DUKRYTEI

Vieneto kaina (vnt.): 7,50 € 15,00 €
Aprašymas

Rinkinys "Mamytei ir dukrytei"... kaip gera viską daryti kartu... sukurta galvojant apie dvi geriausias drauges - mamytę ir dukrytę...

Spalva: Rožinė

Kiekis: Dukrytės buteliukas 7 ml; Mamytės buteliukas 10,5 ml


Snails - didžiausia sensacija! Nekenksmingi NAGŲ LAKAI! Tai pirmasis nagų lakas, skirtas vaikams ir natūralumu besirūpinančioms mamoms, kuris lengvai nuplaunamas muilu ir vandeniu.

SVARBU! Snails yra saugūs vaiko ir mamos odai. Atitinka visus ES keliamus saugumo reikalavimus, yra natūralūs. Snails sudėtyje nėra net 12 kenksmingų toksinų (reikalavimas yra nenaudoti 3). Lakuose nerasite: formaldehido, DBP (dibutilo ftalato), parabenų, tolueno, formaldehido dervos bei kamparo.

NEREIKALINGAS lako valiklis! Norint nuvalyti laką, nereikia naudoti acetono. Paprasčiausiai nuplaukite rankas su vandeniu ir muilu arba nuvalykite drėgnu vatos gabalėliu. Lakas lengvai nusivalo, nepalieka dėmių nei ant kietų, nei ant minkštų paviršių. Vadinasi, mergaitė gali lakuotis pati, daryti sprendimus ir kūrybiškai praleisti laiką maloniai, veikiant tą patį ką daro mamytė. Asortimentas pasižymi plačia spalvų gama ir maloniais priedais.

Naudojimo instrukcija:

  • Nusiplauti rankas su muilu ir vandeniu, nusausinti.
  • Užtepti vieną, ploną sluoksnį. Palaukti, kol išdžius.
  • Užtepti antrą, ploną sluoksnį. Palaukti, kol išdžius.
  • Jei norite, kad nulakuoti nagai laikytųsi ilgiau (≈2 dienas), naudokite specialų, bespalvį-sutvirtinantį laką (“Top Coat”). Lakas sukurtas vandens pagrindu, palaiko natūralią nago fiziologiją. „Top Coat“ lakuoti ant nulakuotų nagų.

Įspėjimas! Netinka vaikams iki 3 metų. Neryti, negerti.

Formulė sukurta Prancūzijoje.

Gamintojas: Graikija.


Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Snails rinkinys MAMYTEI IR DUKRYTEI
7,50 € 15,00 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau