Mūsų įmonės pavadinimas (UAB "Zuja") kilęs nuo žodžio zuiti (zuja, zujo), judėti. Esame judrūs, entuziastingi, aktyvūs, lankstūs ir patikimi.

Zuja - vaikų darbdavys! Taip, mes "tiekiame" darbo įrankius, nes juk vaikų pagrindinis darbas yra žaisti. Žaisdami vaikai mokosi, lavėja ir tobulėja. Geri žaislai ne tie kurie blizga ar yra reklamuojami, bet tie kurie ugdo ir padeda vaikams ruoštis suaugusiųjų gyvenimui!

Mūsų tikslai yra:

  • atstovauti įdomius ir išskirtinius žaislus;
  • dirbti originaliai, kūrybingai ir aktyviai;
  • siekti abipusio naudingo bendradarbiavimo su klientais ir partneriais.

UAB "Zuja" yra oficialus prekinių ženklų - Plus Plus, Lottie, Arias, Bino, Caly, Pionierius, Q-Bricks, PlayMais, Comansi, Snails bei Juguetronica - atstovas Baltijos šalyse. Norinčius prekiauti šiais žaislais/produktais, prašome kreiptis. Mielai bendrausim ir bendradarbiausim.

Trumpai apie kiekvieną iš mūsų įmonės atstovaujamą prekinį ženklą:

„Kūrybingi žmonės yra laimingi, nes jiems patinka tai, ką jie daro. Arba atvirkščiai – jie daro tai, kas jiems patinka“. (Kūrybingumo (ne)ugdymas mokykloje. Lietuvos Respublikos Švietimo ministerija. Pagrindiniai klausimai: 2009, rugpjūtis Nr. 3 (31).

Plus Plus DANIJA - kūrybingumą lavinantis ir vaizduotę vystantis konstruktorius. Lavina smulkiąją motoriką, o ugdymo įstaigose naudojamas kaip metodinė priemonė. Skirtas palengvinti ugdymo (-osi) procesą. Plus Plus konstruktoriai pradėti gaminti Danijoje dar 1990 metais. Keičiantis įmonės vadovybei, keitėsi ir produkto vystymo strategija. Šiandien Plus Plus plinta kaip virusas, tik nuo šio viruso nekyla temperatūra, o užsikrėtus daraisi kūrybingesnis ir laimingesnis. Įtraukia vaikus ir jų tėvelius į platų ir neapčiuopiamą kūrybinį pasaulį.

Plus Plus laimėjimai:

  • Lenkijoje tapo "Metų žaislas 2015", konstruktorių kategorijoje (2015 m. lapkritis).
  • Jungtinėse Amerikos Valstijose (Atlantoje) išrinktas populiariausiu nauju žaislu (2013 m. sausis).
  • Japonijoje vykusioje parodoje apdovanotas „Žaislų Oskaru“ (Good Toy) (2013).
  • Kanadoje išrinktas tarp dvylikos mėgstamiausių vaikų žaislų (2013).
  • Lenkijos (Varšuvoje) žaislų parodoje paskelbtas „Geriausiu produktu (2012 m. spalis).
  • Jungtinėse Amerikos Valstijose išrinktas savaitės žaislu (2012 m. rugpjūtis).
  • Eksponuojamas moderniojo meno muziejuje Niujorke (MoMA).

Plus Plus – paprasta forma, unikali medžiaga ir neribotos galimybės!

Snails - tai pirmasis vandens pagrindo nagų lakas vaikams, kuris lengvai nuplaunamas muilu ir vandeniu. Neįtikėtina, bet nagų lakavimas gali būti ne tik gražu, bet ir saugu bei nekenksminga!

Snails išradėja, Jeanette Sklivanou, yra pati dviejų mergaičių mama. Idėja sukurti saugius vaikiškus nagų lakus gimė, kūrėjai išanalizavus įvairių nagų lakų sudėtis. Nieko neradus, teko sukurti pačiai. Dar 2011 m. tik pradėjus realizuoti savo idėją, šiuo metu Snails jau yra žinomi rinkoje kaip aukštos kokybės, vaikams skirti saugūs, vaikiški nagų lakai. Asortimentas nuolat papildomas naujomis spalvomis ir įvairiais maloniais priedais: blizgiais, nagų lipdukais ir pan. SVARBU! Atitinka visus ES keliamus saugumo reikalavimus. Šio lako pagrindinės sudedamosios dalys yra akrilinis polimeras, netoksiški dažikliai ir vanduo. Snails sudėtyje nėra net 12 kenksmingų toksinų (reikalavimas yra nenaudoti 3). Lakuose nerasite: formaldehido, DBP (dibutilo ftalato), parabenų, tolueno, formaldehido dervos bei kamparo. Snails yra hipoalergiški, pateikiami bešviniuose buteliukuose. NEREIKALINGAS lako valiklis! Norint nuvalyti laką, nereikia naudoti acetono. Paprasčiausiai nuplaukite rankas su vandeniu ir muilu arba nuvalykite drėgnu vatos gabalėliu. Lakas lengvai nusivalo, nepalieka dėmių nei ant kietų, nei ant minkštų paviršių. Vadinasi, mergaitė gali lakuotis pati, daryti sprendimus ir kūrybiškai praleisti laiką maloniai, veikiant tą patį ką daro jos mamytė.

Asortimentas pasižymi plačia spalvų gama ir maloniais priedais (kūno, plaukų ir nagų blizgiais, lipdukais). Formulė išvesta Prancūzijoje, gaminami Graikijoje!

Arias ISPANIJA. Realistiški lėliukai iš Ispanijos „Arias“ nuo 17 iki 105 cm ūgio. Pagaminti iš kokybiško polivinilo - labai švelnios ir minkštos medžiagos bei švelniai kvepiantys vanile. Lėlyčių akys itin išraiškingos, pagamintos iš kieto plastiko su reljefu, todėl sukuriamas tikroviško žvilgsnio įspūdis. Kiekviena kūno detalė išdirbta anatomiškai iki smulkiausios dalelytės, kad būtų kuo labiau panašesni į tikrą vaiką. Lėlyčių kojos ir rankos yra lanksčios, jas galima sodinti, statyti, keisti pozas, patogiai aprengti, galima maudyt, tinka guldyti ir vežti bet kokiu vežimėliu. Kai kurios lėlytės minkštais medžiaginiais pilveliais gali verkti arba juoktis. Lėliukai aprengti itin kruopščiai pasiūtais rankų darbo rūbeliais. Papildomų drabužėlių ar mielų priedų lėlytėms galite įsigyti kategorijose "Priedai".

Visos lėlės itin kokybiškos, saugios, ilgaamžės, sertifikuotos CE ženklu, sukurtos ir pagamintos su meile Ispanijoje. Saugu ir tinkama žaisti vaikams nuo 2, 3 metukų amžiaus.

Lėlė yra daugiau nei paprastas žaislas. Žaidimas lėlėmis ugdo emocinį intelektą, lavina vaizduotę, kūrybiškumą, socialinius, komunikavimo įgūdžius, skatina tokias kilnias emocijas kaip meilė ir atsakomybė.

Bino ČEKIJA. Skirti patiems mažiausiems ir ikimokyklinio amžiaus vaikams. Bino išsiskirtiniai edukaciniai žaislai. Pasižymi plačiu muzikinių instrumentų pasirinkimu, skirtų ankstyvajam muzikiniam ugdymui. Vaiką supažindinti su muzika bei muzikos instrumentais patartina kuo anksčiau. Šiais spalvotais ir kokybiškais muzikos instrumentais Jūs ne tik prisidėsite prie savo vaikučio ankstyvojo muzikinio lavinimo, tačiau ir suteiksite jam džiaugsmo. Taip pat asortimente gausu žaislų ir žaidimų skirtų smulkiosios motorikos lavinimui, fizinio aktyvumo skatinimui, vaizduotės vysytumui.

Caly PRANCŪZIJA. Pripučiami gaubliai - tai puiki priemonė pažinti pasaulį žaidžiant. Gaubliai pripučiami, todėl puiki priemonė keliaujant (galima išleisti orą siekiant sutaupyti vietos), kai norisi ramiai pasimokyti ar aktyviai pajudėti žaidžiant kamuoliu. Caly paukščiai sukurti pagal Leonardo De Vinči brėžinius - puiki pirmoji pažintis su mechaniniu principu veikiančiais paukščiais.

Comansi ISPANIJA - rūpinasi vaikų aktyviu laisvalaikiu ir vaizduotės vystymusi. Su Jų gaminamais žaislais Jūsų vaikai turės ką veikti tiek lauke, tiek namuose. Comansi kompanijos istorija prasidėjo dar 1970 m., saulėtoje Ispanijoje, sukūrus milžiniško populiarumo sulaukusį žaidimą - "Fortas" (indėnų ir kaubojų pasaulis). Praėjus dešimtmečiui, startavo išprotėjęs kamuolys su gaudyklėmis "Bola Loca", kuris iki šiol yra vienas populiariausių vasaros žaislų Ispanijoje. Asortimente gausu įvairiausių figūrėlių, pradedant jau klasika tapusiais Simpsonų šeimyna, žmogumi voru ir baigiant šių metų naujiena - aviuku Šonu ir jo draugais. Svarbu paminėti ir Marvel komiksų herojus: kapitoną Ameriką, Geležinį žmogų, Ciklopą ir daugybę kitų. Figūrėlės dažnai yra ne tik vaikų, bet ir suaugusių susidomėjimo, kolekcionavimo objektas. Taip pat rasite ir "laukinių vakarų" tematikos figūrėlių rinkinius - prisimenate Vinetu... taip, jis grįžo :) Su figūrėlėmis vaikai žaidžia vaizduotės žaidimus (kitaip vadinamus – vaidmeninius, draminius, teminius, siužetinius, fantazijos, simbolinius). Tokie žaidimai prasideda nuo antrųjų vaiko gyvenimo metų ir tęsiasi skirtingomis formomis iki pilnametystės. Vaizduotės žaidime vaikai kuria žodinius ir protinius veikimo planus, prisiima vaidmenis, pertvarko objektus ir veiksmus taip, kad jais galėtų išreikšti savo jausmus ir mintis. Šie žaidimai gerina vaiko atmintį, turtina kalbą, plečia žodyną, stiprina vaiko gebėjimą samprotauti, net susidūrus su prieštaraujančiais faktais, skatina lankstų ir išradingą mąstymą.

INFORMACIJA PILDOMA apie Lottie, Bino, PlayMais, Floss&Rock, PIO, SEPP, yoyofactory.