Mūsų įmonės pavadinimas (UAB "Zuja") kilęs nuo žodžio zuiti (zuja, zujo), judėti. Esame judrūs, entuziastingi, aktyvūs, lankstūs ir patikimi.

Zuja - vaikų darbdavys! Taip, mes "tiekiame" darbo įrankius, nes juk vaikų pagrindinis darbas yra žaisti. Žaisdami vaikai mokosi, lavėja ir tobulėja. Geri žaislai ne tie kurie blizga ar yra reklamuojami, bet tie kurie ugdo ir padeda vaikams ruoštis suaugusiųjų gyvenimui!

Mūsų tikslai yra:

 • atstovauti įdomius ir išskirtinius žaislus;
 • dirbti originaliai, kūrybingai ir aktyviai;
 • siekti abipusio naudingo bendradarbiavimo su klientais ir partneriais.

UAB "Zuja" yra oficialus prekinių ženklų - Plus Plus, Lottie, Arias, Bino, Caly, Pionierius, Q-Bricks, PlayMais, Comansi, Snails bei Juguetronica - atstovas Baltijos šalyse. Norinčius prekiauti šiais žaislais/produktais, prašome kreiptis. Mielai bendrausim ir bendradarbiausim.

Trumpai apie kiekvieną iš mūsų įmonės atstovaujamą prekinį ženklą:

„Kūrybingi žmonės yra laimingi, nes jiems patinka tai, ką jie daro. Arba atvirkščiai – jie daro tai, kas jiems patinka“. (Kūrybingumo (ne)ugdymas mokykloje. Lietuvos Respublikos Švietimo ministerija. Pagrindiniai klausimai: 2009, rugpjūtis Nr. 3 (31).

Plus Plus - kūrybingumą lavinantis ir vaizduotę vystantis konstruktorius. Lavina smulkiąją motoriką, o ugdymo įstaigose naudojamas kaip metodinė priemonė. Skirtas palengvinti ugdymo (-osi) procesą. Plus Plus konstruktoriai pradėti gaminti Danijoje dar 1990 metais. Keičiantis įmonės vadovybei, keitėsi ir produkto vystymo strategija. Šiandien Plus Plus plinta kaip virusas, tik nuo šio viruso nekyla temperatūra, o užsikrėtus daraisi kūrybingesnis ir laimingesnis. Įtraukia vaikus ir jų tėvelius į platų ir neapčiuopiamą kūrybinį pasaulį.

Plus Plus laimėjimai:

 • Lenkijoje tapo "Metų žaislas 2015", konstruktorių kategorijoje (2015 m. lapkritis).
 • Jungtinėse Amerikos Valstijose (Atlantoje) išrinktas populiariausiu nauju žaislu (2013 m. sausis).
 • Japonijoje vykusioje parodoje apdovanotas „Žaislų Oskaru“ (Good Toy) (2013).
 • Kanadoje išrinktas tarp dvylikos mėgstamiausių vaikų žaislų (2013).
 • Lenkijos (Varšuvoje) žaislų parodoje paskelbtas „Geriausiu produktu (2012 m. spalis).
 • Jungtinėse Amerikos Valstijose išrinktas savaitės žaislu (2012 m. rugpjūtis).
 • Eksponuojamas moderniojo meno muziejuje Niujorke (MoMA).

Plus Plus – paprasta forma, unikali medžiaga ir neribotos galimybės!

Comansi - rūpinasi vaikų aktyviu laisvalaikiu ir vaizduotės vystymusi. Su Jų gaminamais žaislais Jūsų vaikai turės ką veikti tiek lauke, tiek namuose. Comansi kompanijos istorija prasidėjo dar 1970 m., saulėtoje Ispanijoje, sukūrus milžiniško populiarumo sulaukusį žaidimą - "Fortas" (indėnų ir kaubojų pasaulis). Praėjus dešimtmečiui, startavo išprotėjęs kamuolys su gaudyklėmis "Bola Loca", kuris iki šiol yra vienas populiariausių vasaros žaislų Ispanijoje. Asortimente gausu įvairiausių figūrėlių, pradedant jau klasika tapusiais Simpsonų šeimyna, žmogumi voru ir baigiant šių metų naujiena - aviuku Šonu ir jo draugais. Svarbu paminėti ir Marvel komiksų herojus: kapitoną Ameriką, Geležinį žmogų, Ciklopą ir daugybę kitų. Figūrėlės dažnai yra ne tik vaikų, bet ir suaugusių susidomėjimo, kolekcionavimo objektas. Taip pat rasite ir "laukinių vakarų" tematikos figūrėlių rinkinius - prisimenate Vinetu... taip, jis grįžo :) Su figūrėlėmis vaikai žaidžia vaizduotės žaidimus (kitaip vadinamus – vaidmeninius, draminius, teminius, siužetinius, fantazijos, simbolinius). Tokie žaidimai prasideda nuo antrųjų vaiko gyvenimo metų ir tęsiasi skirtingomis formomis iki pilnametystės. Vaizduotės žaidime vaikai kuria žodinius ir protinius veikimo planus, prisiima vaidmenis, pertvarko objektus ir veiksmus taip, kad jais galėtų išreikšti savo jausmus ir mintis. Šie žaidimai gerina vaiko atmintį, turtina kalbą, plečia žodyną, stiprina vaiko gebėjimą samprotauti, net susidūrus su prieštaraujančiais faktais, skatina lankstų ir išradingą mąstymą.

Snails - tai pirmasis vandens pagrindo nagų lakas vaikams, kuris lengvai nuplaunamas muilu ir vandeniu. Neįtikėtina, bet nagų lakavimas gali būti ne tik gražu, bet ir saugu bei nekenksminga!

Snails išradėja, Jeanette Sklivanou, yra pati dviejų mergaičių mama. Idėja sukurti saugius vaikiškus nagų lakus gimė, kūrėjai išanalizavus įvairių nagų lakų sudėtis. Nieko neradus, teko sukurti pačiai. Dar 2011 m. tik pradėjus realizuoti savo idėją, šiuo metu Snails jau yra žinomi rinkoje kaip aukštos kokybės, vaikams skirti saugūs, vaikiški nagų lakai. Asortimentas nuolat papildomas naujomis spalvomis ir įvairiais maloniais priedais: blizgiais, nagų lipdukais ir pan. SVARBU! Atitinka visus ES keliamus saugumo reikalavimus. Šio lako pagrindinės sudedamosios dalys yra akrilinis polimeras, netoksiški dažikliai ir vanduo. Snails sudėtyje nėra net 12 kenksmingų toksinų (reikalavimas yra nenaudoti 3). Lakuose nerasite: formaldehido, DBP (dibutilo ftalato), parabenų, tolueno, formaldehido dervos bei kamparo. Snails yra hipoalergiški, pateikiami bešviniuose buteliukuose. NEREIKALINGAS lako valiklis! Norint nuvalyti laką, nereikia naudoti acetono. Paprasčiausiai nuplaukite rankas su vandeniu ir muilu arba nuvalykite drėgnu vatos gabalėliu. Lakas lengvai nusivalo, nepalieka dėmių nei ant kietų, nei ant minkštų paviršių. Vadinasi, mergaitė gali lakuotis pati, daryti sprendimus ir kūrybiškai praleisti laiką maloniai, veikiant tą patį ką daro jos mamytė.

Asortimentas pasižymi plačia spalvų gama ir maloniais priedais (kūno, plaukų ir nagų blizgiais, lipdukais). Formulė išvesta Prancūzijoje, gaminami Graikijoje!

INFORMACIJA PILDOMA apie Lottie, Arias, Bino, Pionierius, Caly, PlayMais.

About the company:

Zuja, JSC was established in 2013 (March).

Our aim is: to represent educational toys, interesting goods in a creative and active way; to develope brands and to have long-term business.

Our sales area are: education sector, toy shops and beauty sector children playing rooms.

Currently, we are searching for new partners in Lithuania, Latvia and Estonia! We can promise effective friendship for both sides, flexible working circumstances!

Zuja, JSC - children’s employer - is the exclusive distributor in the Baltic countries of the following brands:

 • Plus Plus constructors (made in Denmark),
 • Snails – washable nail polishes for kids (made in Greece),
 • Lottie dolls (made in Ireland), Arias – baby dolls (made in Spain),
 • Bino variuos wooden toys (made in Check Republic),
 • Pionerius – puzzles (made in Lithuania),
 • Caly globes (made in France),
 • PlayMais corns (made in Germany)
 • Juguetronica (Spain).

Shortly about the products:

Snails – the World's Safest Children's Nail Polishes. It's 100 % water soluble, made to strictest cosmetic standards. Many different products: nail polishes, hair chalk, body, hair and nails glitters, stickers, tattoos. Snails became „Kid‘s Choice 2018“ in Lithuania in TV show „Superexperts“.

Plus Plus constructor (made in Denmark) – the only tools required are the children´s imagination. Simplistic shape. Endless possibility! Plus-Plus has been granted multiple toy awards across Europe, North America and Asia.

Pionierus – educational puzzles which develope children‘s fine motor skills, helps to learn letters, numbers and the environment in English, Latvian, Lithuanian and Russian languages.

Lottie doll was created to empower children to be them-selves, to be imaginative and adventurous and – most of all - to have fun. We believe that childhood should be an inclusive place where every child belongs regardless of gender, ethnicity or ability. Lottie doll looks like a real 9 years old girl. There are doll in assortment with glasses or even hearing aid. Lottie like a child in the reality.

Arias babies are 100 % made in Spain. Vinyl dolls and babies can be in different sizes and models, with variety of functions (crying or loughing). Accessories for dolls and babies: wooden items, strollers, clothes etc. There are dolls with vanyl smell or Reborns which looks like the real babies.

CALY

BINO

COMANSI

Q-BRICKS

JUGUETRONICA